KONST / Litografier / Färglitografi 11391077
nr 1139 1077
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), ej sign / daterad, Party, bladets mått: 58x71
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:55:36
23/10 18:33:01
23 okt
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold